Слайдов не найдено, почему бы не добавить один!

Підготовчого відділення є профорієнтаційна робота серед учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, випускників ВНЗ I-II рівня акредитації та осіб, які мають базову загальну середню освіту, повну середню освіту, диплом кваліфікованого робітника та молодшого спеціаліста та іноземних громадян, які здобули базову вищу освіту в країні проживання з метою залучення і підготовки їх до вступу в університет а також вивчення ринку надання освітніх послуг, реклама ОДЕКУ.
Кафедра довузівськой підготовки забезпечує викладання базових нормативних дисциплін:

– «Українська мова»,

– «Математика»,

та навчальних дисциплін за вибором слухачів в залежності від напряму підготовки:

«Економічна та соціальна географія світу»,
«Основи економіки»,
«Країнознавство»,
«Основи інформатики і обчислювальної техніки,
«Фізика»,
«Хімія»,
«Біологія»,
«Креслення».

Робота кафедри в галузі міжнародної діяльності спрямована на розвиток зв’язків в області наукових досліджень та науково-методичних розробок в світовій системі освіти.

Загалом за ці роки спеціалізовану довузівську підготовку пройшли більше як 2110 чоловік, а 1390 випускників кафедри, успішно пройшовши конкурсний відбір, вступили на різні факультети та спеціальності Одеського державного екологічного університету.

 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X